FLAŞ HABER: Husumetli iki aile arasında silahlı çatışma: 2 ölü, 7 yaralı, 21 gözaltı!

Husumetli iki aile arasında silahlı çatışma: 2 ölü, 7 yaralı, 21 gözaltı!

Ülkem partisi Gaziantep il ve ilçe Teşkilatı Olarak 10 Kasım mesajı.

SİYASET - 82 yıl önce kutsal bir emanet bıraktı” Kararlılığı ve azmi ile milli mücadeleyi başlatan ve dünya milletlerine örnek teşkil edecek bir millet şuurunun ilk kıvılcımını ateşleyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanıdır.

Ülkem partisi Gaziantep il ve ilçe Teşkilatı Olarak 10 Kasım mesajı.“82 yıl önce kutsal bir emanet bıraktı”
Kararlılığı ve azmi ile milli mücadeleyi başlatan ve dünya milletlerine örnek teşkil edecek bir millet şuurunun ilk kıvılcımını ateşleyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanıdır. Bundan 82 yıl önce, 10 Kasım 1938’de saat dokuzu beş geçe bu dünyaya gözlerini kapatan Mustafa Kemal Atatürk, “Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır” cümleleriyle bizlere “En Büyük Eserim” dediği kutsal bir emanet bırakmıştır. İnanıyorum ki gelecek nesillerimiz, emanet aldığı Türkiye Cumhuriyeti’nin; değerlerini, ideallerini hep ileriye taşıyacak ve sorumluluk bilinci ile ülkesine her daim sahip çıkacaktır. Fikirleri ile tarihe adını altın harflerle yazdırmış ve dünya devletlerine örnek olmuş büyük bir devlet adamı, asker ve başöğretmen olan Atatürk’ün fikirlerini, ideallerini gelecek nesillerimize aktarmak ve onun anısını yaşatmak her şeyden önce milli sorumluluğumuzdur. 
Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu; Devlet Adamı ve Milli Mücadelenin Baş Kahramanı  Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikalinin 82. yılında rahmet, minnet ve saygıyla anıyor, ülkemizin bekası için canını siper eden tüm kahramanlarımızı, şükran ve minnetle yâd ediyorum”.Ülkem partisi (((Genel başkan yardımcısı ve Gaziantep il başkanı Mehmet Şimşek))(;Şahinbey ilçe başkanı Elif Olug )(Şehitkamil ilçe başkanı İbrahim Halil arslan )(Nizip ilçe başkanı Şıhmehmet Eroglu)(araban ilçe başkanı Emrah Tunadagı ).

ÇOK OKUNANLAR