FLAŞ HABER: Husumetli iki aile arasında silahlı çatışma: 2 ölü, 7 yaralı, 21 gözaltı!

Husumetli iki aile arasında silahlı çatışma: 2 ölü, 7 yaralı, 21 gözaltı!

ÜLKEM PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI FERHAT KESKİN KONUŞMASINDA ŞÖYLE KONUŞTU SAYGI DEĞER TÜKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞLA

SİYASET - Yurdumuzun her köşesinde hayat mücadelesi veren aziz vatandaşlarımıza, gönül ve kültür coğrafyalarımızda varoluş onuru gösteren kardeşlerimize en iyi dileklerimi sunuyorum. Ülke olarak ağır ve karmaşık bir gündem ile mücadele ediyoruz

Yurdumuzun her köşesinde hayat mücadelesi veren aziz vatandaşlarımıza, gönül ve kültür coğrafyalarımızda varoluş onuru gösteren kardeşlerimize en iyi dileklerimi sunuyorum.
Ülke olarak ağır ve karmaşık bir gündem ile mücadele ediyoruz.
Çetin ve zor şartlar altında irade ve istikbal sınavından geçiyoruz.
Bütün coğrafyayı sarmış olan ve Dünyada etkisi göstermeye devam eden COVİD-19 salgını ile de Ülke olarak mücadele etmeye devam ediyoruz. Bu mücadele tüm Dünya'da olduğu gibi Ülkemizin de ekonomisini derinden etkilemiştir. Böylesi bir mücadele içerisindeyken bazı basın grupları, köşe yazarları ve bazı kesimlerde dönen erken seçim dedikoduların saçmalıktan başka bir açıklaması yoktur. Genel Başkanımız Sayın Neşet Doğan şöyle bir söylem de bulunmuştur '' içerisinde bulunduğumuz süreçte erken seçim istemek VATAN HAİNLİĞİDİR ''. 
ÜLKEM PARTİSİ olarak bütün il - ilçe ve belde teşkilatlarımız olarak Genel başkanımızın söylemine katılarak erken seçim istemek '' VATAN HAİNLİĞİDİR '' bu bilinçte hareket ettiğimizi, teşkilat olarak Devletimizin DOĞRU olarak yaptığı her konuda yanında olduğumuzu bildirir ve bu süreçte böyle bir düşünce içerisinde Devletimizin yanında olmanın VATAN BORCU  olduğunu dile getirmek isterim.

ÇOK OKUNANLAR